טניס

כרטיסים לווימבלדון

טורניר ווימבלדון הוא טורניר הטניס החשוב ביותר כיום. לאף לא אחד משלושת טורנירי ה"סלאם" אין את היוקרה שיש לטורניר זה. לראות משחק ווימבלדון כבר לא בשמים וכיום ניתן לקנות כרטיסים בקלות אינטרנט. אם הינככם רוצים לראות את רפאל נדאל מספרד, את רוז'ה פדרר משוויץ, שנחשב בעיני רבים הגדול בכל הזמנים וזוכה שבע פעמים, ואת נובק ג'וקוביץ' מסרביה, את אנדי מורי הסקוטי, ועוד גדולים חרים אסור לכם לפספס את טרוניר ווימבלדון

שמות גדולים רבים קשורים לטורניר זה. מאז שווימבלדון הפך להיות טורניר פתוח (לחובבים ומקצוענים) אי אפשר שלא לזכור את רוד לבר מאוסטרליה שזכה בכל ארבעת הטורנירים של ה"גראנד סלאם", השוודי ביורן בורג, זוכה חמישה תארים ברציפות עד שנוצח על ידי ג'ון מקנרו, בוריס בקר הגרמני, המנצח הצעיר ביותר בטורניר כשהיה רק בן 17 ואחרים.

שחקניות מפורסמות אף הן תופענה במשחקים של טורניר ווימבלדון. איוון קאולי מאוסטרליה, בילי ג'ין קינג מארה"ב , שטפי גראף הגרמניה זכתה אחת עשרה פעמים בהזדמנויות שונות והאחריות המדהימות ונוס וסרינה וויליאמס שזכו ארבע פעמים כל אחת.

תוכלו ליהנות מהמשחקים המרתקים ביותר שיש וגם ךיהנות ממשחקי הזוגות, ובשבוע השני של הטורניר ניתן לראות כמה מכוכבי העבר באירועי "הותיקים". טורניר ווימבלדון הוא הזדמנות שאסור להחמיץ באותם שבועיים קייציים שבהם כל העיניים של עולם הספורט מופנות ללונדון.

רכישת הכרטיסים היא מספק הכרטיסים המהימן ביותר בשוק. כל הזמנה מטופלת אישית על ידי אחד מאנשי המכירות שלנו כדי להבטיח את הטיפול הטוב ביותר לכל אחד מלקוחותינו.
אל תמתינו לרגע האחרון! רכשו עכשיו ב"טיקטינגו" כרטיסים לטורניר ווימבלדון.

היום הראשון מתחיל ב- 2 ליולי ויסתיים ב- 15 ליולי בגמר הגברים. המשחקים יתקיימו בלונדון אנגליה.

לרכישה מהירה ובטוחה של כרטיסים לווימבלדון

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *