מונדיאל 2018

מדריך לרכישת כרטיסים למונדיאל 2018

הוא מתקרב בצעדי ענק והפעם יש לנו הזדמנות לא רק לראות אותו מהמסך בבית אלא לחוות כדורגל איכותי מהמגרש. לאחר שהיה בדרום אפריקה ובברזיל כעת מונדיאל  2018 מתארח ברוסיה, הכי קרוב לבית ולכם הזדמנות לרכוש כרטיסים למונדיאל 2018. רגע אחרי חלוקת הבתים הכרטיסים יצאו לשוק וזהו הזמן שלכם להזמין, מהרו לפני שיגמר.

מונדיאל 2018  שיחלה בחודש יוני מתקרב בצעדי ענק. לאחרונה התבשרנו על חלוקת הבתים שלאחריה ניתן לרכוש כרטיסים למשחקים השונים. אין ספק שמדובר בחגיגת כדור רגל הכי גדולה שיש גביע העולם בכדורגל, ומאחר שמדובר ברוסיה, המשחקים קרובים המאפשרים גם לנו להגיע ולהנות.

לרכישה מהירה ובטוחה של כרטיסים למונדיאל 2018

בתחילת דצמבר נערכה הגרלת הבתים המאפשרת לכם לדעת מי נישחק נגד מי , ואם עד אז רכישת כרטיסים היתה הימור כעת שידוע מי הקבוצות חשוב למהר ולקנות כרטיסים  לעודד את הקבוצה שאתם אוהבים. לצד כרטיסים של נבחרות פחות משמעותיות המאפשרות לכם להינות מהחוויה של ספורט עולמי, ניתן להשיג כרטיסים לקבוצה שאתם אוהדים, רק קחו בחשבון שככל שהקבוצה מוערכת וטובה מחיר הכרטיסים יהיו בהתאם.

ואם בחרתם לקנות כרטיסים למשחקים המתקדמים גם שעדין לא ידוע מי יהיה בשלב מתקדם ומי ינשור , גם פה המכירה המוקדמת יכולה לעבוד לטובתכם ותוכלו להשיג כרטיסים מוזלים. משחק הנעילה הוא משחק המבוקש ביותר ולכן המחיר בהתאם. טקס הפתיחה לעומת זאת תתקשו למצאו כרטיסים זולים מאחר שכולם מוזמנים והמקומות שנותרו פנויים הולך ומצטמצם.

כרטיסים למונדיאל 2018 – איך מזמינים?

ישראלים רבים יכולים  למצוא כי מונדיאל  2018 ברוסיה עבורם הוא המקום הטוב ביותר. הקרבה של טיסות של מספר שעות בלבד מאפשר להזמין  טיסות גם ליום או יומיים בהתאם לכרטיסים שתשיגו. מעבר לכך ניתן למצוא חבילות הכל כלול למונדיאל הכולל טיסות, מלון וכרטיסים למשחקים. ניתן למצוא גם חבילת ספורט למשחק הסיום.

בחירת כרטיסים לרוב נעשית לפי הקבוצות החזקות שתופסות פוקוס כבר מההתחלה וגוררות אחריהן אוהדים רבים, למשל נבחרתצ ברזיל או ארגנטינה, שארופאים רבים אף הם יבחרו להגיע לרוסיה לראות את המונדיאל מקרוב. ההמלצה שלנו להשאר מעודכנים ולא לחכות לרגע האחרון. קחו בחשבון שככל שתחכו כך תתקשו להזמין כרטיסים ומחיר הכרטיסים יעלה.

עיני כולנו נשואות למשחק הראשון שיפתח את המונדיאל  בתאריך 14 ליוני  2018 רוסיה נגד ערב הסעודית שיערך באצטדיון לוז'ניקי במוסקבה.

כדאי לבחור לפי הקבוצה שאתם אוהדים, ההמלצה היא להזמין כבר כרטיסים  למשחקים המתחילים על מנת להבטיח כי תוכלו לראות את הקבוצה שלכם מנצחת, עם זאת קחו בחשבון שהמשחקים לרבע הגמר, חצי הגמר והגמר כבר מרקיעים שחקים ויתכן שמחירם עוד יעלה.

אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם כרטיסים למונדיאל 2018 הקדימו להזמין או הרשמו בניוזליטר לקבלת עדכונים על  מכירת כרטיסים או על חבילות ספורט למונדיאל 2018

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *