כרטיסים לליגה האירופאית

כדורגל אירופאי 
הליגה האירופית היא המפעל השני בחשיבותו באירופה אחרי ליגת האלופות. בעבר הוא נקרא  "גביע ערי הירידים", שנוסד ב-1955 המטרה היתה למעשה לקדם את המסחר הבינלאומי, דרך קיום תחרויות כדורגל בין קבוצות שונות ביבשת אירופה.
בהמשך אופא שהוא ארגון הכדורגל האירופי לקח על עצמו את ארגון התחרויות והפך את גביע ערי הירידים ל-"גביע אופ"א".
המועדונים המצליחים ביותר בטורניר הם יובנטוס, אינטר, ליברפול וסביליה; הראשונות עם 3 זכיות כל אחת בטורניר, האחרונה עם שיא של 5 זכיות. המועדונים האיטלקים מובילים את טבלת הזכיות עם 9 סה"כ, בזמן שהמועדונים הספרדיים זכו 10 פעמים בטורניר. מעונת המשחקים 2015-16 זוכי הליגה האירופית ישתתפו באופן אוטומטי בשלב הבתים של ליגת האלופות.
בשנת 2009 אוחד הטורניר עם גביע האינטרטוטו, והחל להיקרא הליגה האירופית, כחלק מתהליך מיתוג שעבר. הזוכה בליגה האירופית משחקת בסופר קאפ האירופי מול זוכת ליגת האלופות.
בשנים האחרונות מועדון הכדורגל הליגה האירופית, שכולל 12 בתים של ארבע קבוצות, נשלט כמעט באופן מוחלט על ידי קבוצות ספרדיות. סביליה הפכה למלכת המפעל עם חמש זכיות מ-2006 עד 2016, כולל שלוש ברציפות ואילו אתלטיקו מדריד הוכתרה לאלופה בשלושה מקרים מאז 2010.
הליגה האירופית מגדילה בכל שנה ושנה את פרסי הזכייה והדירוגים הסופיים על מנת לתמרץ את הקבוצות השונות. הבונוס הכי גדול כיום הוא  להגיע ישירות לשלב הבתים של הצ'מפיונס.

כרטיסים לליגה האירופית. ניתן לרכוש למשחקים של הקבוצות הגדולות מאנגליה, ספרד, איטליה, צרפת, גרמניה ועוד. הדרך הטובה ביותר להשיג כרטיסים להליגה האירופית היא באמצעות רכישת חבילות להליגה האירופית הכוללות טיסות, לינה וכרטיסים למשחקים בשלבי השונים של המפעל.